O firmie

Kompleksowo wspieramy interesy producentów i dystrybutorów suplementów diety i odżywek w Polsce i Europie. Zwiększamy świadomość znaczenia suplementów diety i odżywek dla zdrowia publicznego.

Powstaliśmy w 2014 r. aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wiedzę i doświadczenie w kwestiach związanych z rynkiem produktów zdrowotnych. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje w ciągu długoletniej pracy przy kompleksowych projektach dla najbardziej wymagających klientów rynku farmaceutycznego.

Nasze cele

  • Ewolucja regulacji w sektorze bezpieczeństwa suplementów diety i odżywek.
  • Wsparcie interesów producentów i dystrybutorów „produktów zdrowotnych” w Polsce i w Europie.
  • Promocja najlepszych praktyk branżowych dotyczących jakości i bezpieczeństwa suplementacji.

Misja

  • Zwiększenie świadomości znaczenia suplementów diety i odżywek dla zdrowia publicznego.
  • Poprawa opieki farmaceutycznej w obrębie suplementacji.
  • Poprawa jakości suplementów diety z korzyścią dla polskich i europejskich konsumentów.
  • Bezpieczeństwo terapii, jako kluczowy czynnik zrównoważonego rynku europejskiego oraz konkurencyjnego przemysłu suplementów diety i odżywek.

Współpracując
z nami
otrzymujesz

1

Doświadczenie

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy doskonalili swoje kompetencje w ciągu długoletniej pracy przy kompleksowych projektach dla najbardziej wymagających klientów rynku farmaceutycznego.

2

Integralność i transparentność

Nasze działania oparte są na wzajemnym zaufaniu i przejrzystości: naszych klientów, organów regulacyjnych, społeczności naukowej i konsumentów.

3

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zdrowia publicznego przez oferowanie zweryfikowanych rozwiązań i produktów. Wiodąca wiedza i spostrzeżenia na temat kwestii żywienia, bezpieczeństwa żywności, toksykologii i oceny ryzyka. Wsparcie rynku poprzez stymulowanie badań i innowacji.

System wartości Meduse

Nauka

Nauka jest fundamentem, by innowacyjne koncepcje stały się rzeczywistością. Potwierdzone działanie jest miarą sukcesu każdego produktu.

Standardy i normy

Standardy i normy są integralną częścią funkcjonowania każdej firmy. Bez odpowiednich standardów wytwórca nie zagwarantuje bezpieczeństwa produktu.

Zaufanie

Certyfikowana gwarancja jakości i skuteczności produktu buduje zaufanie konsumentów, jest dźwignią marketingową i zwiększa sprzedaż i rozpoznawalność Twoich produktów.

Zobacz co możemy Ci zaoferować?

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?
Skontaktuj się z nami a na pewno otrzymasz szybką i szczegółową odpowiedź.

Poznaj naszą ofertę